همسرم علاقه ای به شهرت ندارد + عکس, بهنوش بختیاری در پاسخ به این پرسش که آیا شهرت را دوست دارد و علت آن چیست؟ پاسخ داد: به هر حال شهرت خیلی جذاب، مطبوع و دلپذیر است

بهنوش بختیاری, عکس بهنوش بختیاری, بازیگر سینما, بازیگر زن سینما

بهنوش بختیاری در پاسخ به این پرسش که آیا شهرت را دوست دارد و علت آن چیست؟ پاسخ داد: به هر حال شهرت خیلی جذاب، مطبوع و دلپذیر است و اگر انسان روح سلامتی داشته باشد، شهرت را هم دوست دارد.
 
این بازیگر سینما و تلویزیون خاطرنشان کرد: بعضی وقت‌ها اصرار داریم بگوییم نه؛ ولی من از آن دسته آدم‌هایی هستم که شهرت را دوست دارم، نه اینکه هر کاری کنم که مشهور شوم و به این خاطر بازیگر شوم چون در دوران نوجوانی ما هم اینقدر تب شهرت وجود نداشت ولی حالا که این اتفاق برایم افتاد از خداوند ممنونم و بابت این نعمت از خداوند سپاسگزارم.
 
بهنوش بختیاری ادامه داد: البته برای رسیدن به هر چیز اول از خداوند می‌خواهم ظرفیت نعمت‌های خود را هم به من بدهد.
 
این بازیگر سینما و تلویزیون که در برنامه «کافه سوال» حاضر شده بود، ادامه داد: متاسفانه این روزها سوءاستفاده از نام افراد مشهور بسیار زیاد شده و من واقعا از آدم‌های مشهور در هر زمینه‌ای می‌خواهم که شدیدا مراقب خود باشند. این هشدار من حتی به کسانی است که در فامیل یا حرفه خود آدم‌های مشهوری هستند.
 
وی ادامه داد: به طور مثال من چند وقت پیش می‌خواستم یک معامله اقتصادی کنم طرف مقابل برای اینکه اصرار کند کارش هیچ مشکلی ندارد، مدام نام افراد مشهور اقتصادی را می‌برد و اینکه با این افراد ارتباط نزدیکی دارد و از این قبیل بسیار است.
 
بهنوش بختیاری که به تازگی پخش سریال «خوب، بد، زشت» از او به پایان رسیده و کاراکترش در این سریال شدیدا تب دنیای مجازی را داشت، در این‌باره هم می‌گوید: متاسفانه تب مشهور شدن در دنیای مجازی هم بسیار زیاد شده و دست به کارهای عجیب و غریبی می‌زنند تا مشهور شوند و ما سعی کردیم در این سریال بخشی از آن را به تصویر بکشیم.
 
بهنوش بختیاری در پاسخ به پرسشی درباره‌ی راهی که برای رسیدن به شهرت طی کرده است، گفت: تقریبا ۱۹ سال یعنی یک عمر و تمام روزهای جوانی‌ام تلاش کرده‌ام؛ البته ناراضی نیستم و خدا را شکر می‌کنم. زمانی من منشی در یک آموزشگاه علمی بودم تا بتونم هزینه دانشگاهم را بپردازم و یا در شرکت کامپیوتری کار کردم و بعضی وقت‌ها محل کارم از منزل بسیار دور بود و واقعا یک وقت‌هایی وقتی می‌آمدم منزل از فشار کاری گریه می کردم و راه طولانی و سختی را پشت سر گذاشتم و همیشه از خداوند می خواستم راه درست را به من نشان دهد.
 
بختیاری در پاسخ به این سوال که آیا الان از جایگاهش راضی است؟ گفت: خدا را شکر ولی از لحاظ کاری فکر می‌کنم راه زیادی پیش‌رو دا��م و می‌توانم کارهای بهتری ارائه دهم. الان یک عده مرا می‌شناسند ولی فکر می‌کنم کارهای بهتری باید ارائه دهم.
 
وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا شهرت در زندگی خانوادگی شما تاثیری گذاشته است؟ گفت: آقای آریان همسر من اصلا علاقه‌ای به شهرت ندارد و چندین بار مجلات خواستند عکس مشترک داشته باشیم اما قبول نکرد و دوست دارد زندگی خصوصی حفظ شود و خدا را شکر می‌کنم، همسرم بسیار انسان خوبی است و اصلا با شهرت من مشکلی ندارد.
 
«کافه سوال» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیماست، این برنامه به تهیه کنندگی سهیل سلیمانی و با اجرای مژده لواسانی از شنبه تا دوشنبه ساعت ۲۱ روی آنتن می‌رود

منبع : ایسنا

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه