مهتاب کرامتی شب گذشته سه‌شنبه 5 آذرماه برای بازی در فیلم سینمایی "اشباح" به کارگردانی داریوش مهرجویی جلوی دوربین محمود کلاری رفت و بازی خود

مهتاب کرامتی در 'اشباح' + عکس

مهتاب کرامتی،اشباح،مهدی سلطانی،ملیکا شریفی‌نیا،سينما و تئاتر

مهتاب کرامتی شب گذشته سه‌شنبه 5 آذرماه برای بازی در فیلم سینمایی "اشباح" به کارگردانی داریوش مهرجویی جلوی دوربین محمود کلاری رفت و بازی خود را در این فیلم سینمایی آغاز کرد.

مهدی سلطانی، حسن معجونی و ملیکا شریفی‌نیا دیگر بازیگرانی هستند که تا امروز جلوی دوربین محمود کلاری برای فیلم سینمایی "اشباح" رفته‌اند.

پیش از این قرار بود پیمان معادی نقش دایی بابا را بازی کند که این موضوع منتفی شد.
مهتاب کرامتی، حسن معجونی، مهدی سلطانی، ملیکا شریفی نیا، هنگامه حمیدزاده و امیرعلی دانایی و احمد یاوری شاد از جمله بازیگران حاضر در این فیلم هستند.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: تیمسار سلیمانی که درگیر مسائل حاد زندگی است با همسر خود دچار مشکلات عجیبی می شود. سارا در کشاکش زندگی پرتلاطم خود با تیمسار، به فکر رهانیدن خود از زندگی است و در تقابل عشق و عقل که در قاموس مقررات جاری او نمی گنجد. دایی‌بابا وکیل خانواده در تلاش آرام کردن اوضاع است و از سوی دیگر معمار برای اهداف خود شرایط سختی را برای ناجی خانم و دخترش بوجود آورده است. مازیار نیز پس از آمدن به ایران درام‌های تازه ای را رقم می زند و اهالی خانواده چون شبح های سرگردان بدنبال خلوت های زندگی خود می گردند.

خبرگزاری مهر
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه