تصاویر جدید هنرمندان در جشنواره فجر (30 عکس)

تصاویر جدید هنرمندان در جشنواره فجر (30 عکس)
عکس بازیگران ،  تصاویر جدید هنرمندان در جشنواره فجر : کاخ جشنواره در روز هشتم با فیلم «طعم شیرین خیال» آغاز شد که پیش از آغاز فیلم کمال تبریزی با انتقاد از دو مورد ممیزی اعمال شده بر فیلم اعلام کرد که هنگام پخش فیلم به این دو مورد اشاره خواهد کرد. این کارگردان در طول نمایش موارد ممیزی شده را اصلاح کرد که با تشویق تماشاگران همراه شد.
 
«سفر به آمادای» مستند به نمایش درآمده در روز هشتم بود که صدای داود نماینده روی این فیلم یادآور آثار راز بقا بود.  نمایش «در دنیای تو ساعت چند است؟» با استقبال همراه شد. بابک حمیدیان که در سالن حضور داشت در نشست فیلم با ارسال یادداشتی به تمجید از آن پرداخت. زهرا حاتمی، همسر زنده‌یاد علی حاتمی که پس از سال‌ها در فیلمی مقابل دوربین رفته بود از حاضران در نشست این فیلم بود.
 
پیش از آغاز سانس چهارم که به «نزدیک‌تر» اختصاص داشت، عوامل این فیلم از آن به عنوان بهترین فیلم جشنواره یاد کردند.
 
«روز مبادا» دیگر فیلم روز هشتم بود که روایتی مستندگونه داشت و هدیه تهرانی نیز در کنار خانواده کارگردان دقایق کوتاهی در نقش خود بازی کرده بود. در نشست «روز مبادا» مجری جلسه به شدت تحت تاثیر فیلم قرار گرفته بود و فضای جلسه را به نفع این فیلم هدایت کرد.
 
«دریا و ماهی پرنده» آخرین فیلم روز گذشته بود که قصه فیلم روایت یک ناشنوا در کانون اصلاح و تربیت بود و هنگام نمایش این فیلم حضور تعداد زیادی از ناشنوایان از جمله عطیه معصومی بازیگر فیلم «پرنده کوچک خوشبختی» در سالن جلب توجه می‌کرد.
 
سروش صحت، محمد زرین دست، حمیدرضا آذرنگ، فرزاد حسنی و بهنام بهزادی از جمله چهره های جدیدی بودند که روز گذشته در کاخ جشنواره حضور داشتند. عکس های سعید فرامرزی عکاس نسیم، مجید عسگری پور و سینا شیری عکاسان مهر، محمد مهدی موذن عکاس ایرنا، عبدالواحد میرزاده عکاس ایسنا، فواد اشتری عکاس تسنیم و کیانوش محبیان عکاس ایلنا از روز هشتم جشنواره را در زیر می بینید.
عکس بازیگران،جشنواره فیلم فجر،عکس هنرمندان
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه