ارضای جنسی با عروسک های بدن نما

ارضای جنسی با عروسک های بدن نما
عروسک،زن‌های مصنوعی،شرکت چینی

فزهنگ زندگی،ارضای جنسی با عروسک های بدن نما،گاهی بشر تا جایی در فساد و تنوع طلبی پیش می‌رود که حتی تصورش برای انسان ممکن نیست. این زیاده خواهی که این بار در یکی از شنیع‌ترین شکل‌های خود روانه بازار شده، عروسک‌های انسان نمایی با کارکرد جنسی است که ...

گاهی بشر تا جایی در فساد و تنوع طلبی پیش می‌رود که حتی تصورش برای انسان ممکن نیست. این زیاده خواهی که این بار در یکی از شنیع‌ترین شکل‌های خود روانه بازار شده، عروسک‌های انسان نمایی با کارکرد جنسی است که این روزها بازار بسیاری از کشورها، حتی برخی کشورهای اسلامی را درنوردیده و به راحتی خرید و فروش می‌شود.
در حالی که گفته می‌شود این عروسک‌ها تا پشت مرزهای کشور آمده، مشاهده می‌شود که تصاویر آن با عنوان زن چینی به سرعت در شبکه‌های مجازی دست به دست می‌گردد تا در کنار فرو ریختن قبح این پدیده غیر قابل توجیه، تبلیغی برای قاچاق و فروش آن نیز باشد.

این عروسک‌ها که عموما با اندام زنانه ساخته می‌شود از لحاظ فیزیکی تمام ویژگی‌های یک جسم زنانه را دارد. این عروسک ها توسط شرکت چینی تروکمپانیون تولید می‌شود.

عروسک‌های انسان نما در سایزها و شکل‌های مختلف از بلوند و مشکی گرفته تا سفید و سیاه و لاغر و چاق به گونه‌ای تولید شده‌اند که هر سلیقه‌ای را در بر بگیرند. این محصول ضد‌‌ انسانی که مستقیما سلامت اخلاقی، فکر و اندیشه جوانان کشورها را نشانه گرفته با قیمت بسیار ارزان به فروش رسیده و د‌‌ر د‌‌سترس مرد‌‌م قرار گرفته است.

خدمت به جامعه بشری بهانه جدید برای نابودی جوانان

در حالی که ابتدا گفته می‌شد این عروسک‌ها برای جلوگیری از رشد موالید در کشورهای پرجمعیتی مانند چین و هندوستان و همچنین برای جلوگیری از بیماری‌های واگیردار همچون ایدز و هپاتیت ساخته شده‌اند. اخیرا صاحب شرکت تولید کننده این محصول، هدف از ساخت این عروسک های انسان نما را کمک به جامعه بشری به خصوص جوانان بعضی کشورها که در محدودیت به سر می برند اعلام کرده است.

این محصول ضد‌‌ انسانی که مستقیما سلامت اخلاقی، فکر و اندیشه جوانان کشورها را نشانه گرفته با قیمت بسیار ارزان به فروش رسیده و د‌‌ر د‌‌سترس مرد‌‌م قرار گرفته است

این مظلوم نمایی و مثلا نگرانی چینی‌ها برای تولید این محصول در حالی است که کوچک‌ترین پیام تولید عروسک‌های انسان‌نما بی‌توجهی به انسانیت و گسترش نگاه ابزاری به جسم زنانه است. از طرف دیگر استقبال مردان بسیاری از کشورها از این عروسک‌ها پیامدی جز بی ارزش کردن مسأله ازدواج و زیر سوال بردن شأن خانواده و به ویژه شأن زنان نیست.

 به گفته بسیاری از دانشمندان، نتیجه رواج و استفاده از این عروسک‌ها شیوع رفتارهای بیمارگونه پرخاشگری های جنسی بدون توجه به ابعاد روحی و روانی رابطه جنسی است.

علاوه بر آن در حالی که توجه بسیاری از کشورهای اسلامی که روابط باز دختر و پسر در آن تأیید نمی‌شود بر روی تسهیل ازدواج و فراهم آوردن امکاناتی برای شروع زندگی مشترک میان جوانان معطوف شده است، با وجود آفاتی از قبیل ورود عروسک‌های انسان نما مشکلات بسیاری را برای دولتها به وجود خواهد آورد و انرژی که باید صرف رسیدگی به موضوعات اشتغال، اوقات فراغت، آموزش و ازدواج جوانان شود از این پس صرف مقابله با این قبیل پدیده‌ها خواهد شد.
از طرفی نباید غافل شد، در صورتی که ممکن است برخی از جوانان تنها به دلیل کنجکاوی نسبت به این عروسک‌ها و اخبار پیرامون آن توجه نشان دهند بی توجهی خانواده‌ها و مسئولین به گسترش و عادی شدن آن می‌تواند فاجعه‌آفرین باشد.
وقتی خطر در کمین است

بر اساس آمارهای منتشر شد‌‌ه د‌‌ر چند‌‌ ماه گذشته محموله‌های زیاد‌‌ی از این محصولات توسط کشورهای اسلامی مصاد‌‌ره شد‌‌ه است و اجازه ورود‌‌ قانونی پید‌‌ا نکرد‌‌ه‌اند‌‌؛ اما محموله‌های زیاد‌‌ی هم بصورت قاچاق با توزیع بالا وارد‌‌ کشورهای اسلامی شد‌‌ه است.

درپی فراگیری خبر تولید و توزیع زن‌های مصنوعی، دربرخی کشورهای اسلامی، تعدادی از علماء و اندیشمندان اسلامی با اعلام موضع نسبت به این پدیده جدید غیراخلاقی بر حرام بودن استفاده از آن تاکید کردند همانگونه که دکتر سید مبروک استاد مسائل دینی دانشگاه الأزهر مصر در این باره اظهار داشت که برقراری رابطه با این ماکت انسان نما در شمار روابط غیر شرعی قرار می گیرد چرا که این امر لذت بردن از راهی غیر از آنچه خدواند متعال ما را مجاز کرده است می‌باشد بنابراین این فعل بدون شک حرام شرعی است.

طرفداران عروسک‌های انسان نما چه کسانی هستند؟

درپی فراگیری خبر تولید و توزیع زن‌های مصنوعی، دربرخی کشورهای اسلامی، تعدادی از علماء و اندیشمندان اسلامی با اعلام موضع نسبت به این پدیده جدید غیراخلاقی برحرام بودن استفاده از آن تاکید کردند

شاید برای عده‌ای این سوال پیش بیاید که مشتریان عروسک‌های انسان نما چه کسانی هستند؟ در واقع برقراری رابطه جنسی با استفاده از ابزار و عروسک در علم روانشناسی مسأله نوظهوری نیست. بلکه این پدیده نوعی بیماری جنسی محسوب می‌شود که از آن به عنوان یادگارخواهی، یادگارپرستی یا فتیشیسم جنسی  یا به اختصار فتیش جنسی نام برده می‌شود.

فتیشیسم جنسی وضعیتی روان‌شناختی است که در آن یک شیء (fetish) سبب برانگیختگی و ارضای جنسی می‌شود. این حالت به صورت ابراز تمایل و جاذبه جنسی نسبت به اشیای مادی (همچون لاستیک، چرم، پارچه و..) یا موارد دیگر (همچون اندامی از بدن) بروز می‌کند.

بسیاری از افرادی که به این مشکل دچار می‌شوند تنها از سر کنجکاوی در دام آن افتاده و به عبارتی نسبت به برقراری رابطه جنسی با جسم مصنوعی دچار اعتیاد شده‌اند. همین مسأله نشان می‌دهد که تنها هدف از تولید این محصول به دام انداختن جوانان و به طور کلی خانواده‌هاست.

شاید اکنون حتی نتوانیم تصور کنیم که کسی بخواهد با جسمی بی روح و بی‌جان هرچند مشابه یک انسان واقعی رابطه جنسی برقرار کند. اما همین مسأله‌ای که اکنون برای بسیاری از ما بیشتر شبیه یک شوخی است تا واقعیت، افراد زیادی را در گوشه و کنار جهان درگیر خود کرده و برای آن هزار و یک توجیه و دلیل آورده می‌شود.

زیاده خواهی‌های جنسی افراد در دنیای مدرن به گونه‌ای است که طبیعی‌ترین نیاز بشر که خداوند راه صحیح ارضای آن را نیز به خوبی نشان داده‌ ، دست مایه برخی کشورها برای به دست آوردن سود بیشتر چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ معنوی با نابودی نیروی انسانی سالم کشورها قرار گرفته است.

به نظر می‌رسد که مسئله حس جنسی در حال تبدیل شدن به یک غریزه حیوانی به دور از احساس و عاطفه انسانی است و حتی به گفته برخی کارشناسان دیگر کار از کار گذشته است. این بار فساد و تباهی با چهره زیبای یک عروسک چینی خود را می‌نمایاند. اما معلوم نیست بدون چاره اندیشی برای حل این مسئله دام بعدی چه بوده؟ و چگونه ظاهر خواهد شد؟

منبع :tebyan.net
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه