آیا از یارانه انصراف می دهید یا خیر ؟, با توجه به اصرار دولت و تبلیغات رسانه ملی در خصوص انصراف از دریافت یارانه نظر خود را برای ما بنویسید تا به گوش مسئولین برسانیم .

آیا از یارانه انصراف می دهید یا خیر

با توجه به اصرار دولت و تبلیغات رسانه ملی در خصوص انصراف از دریافت یارانه نظر خود را برای ما بنویسید تا به گوش مسئولین برسانیم .

از فردا (20 فروردین 1393) ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه در سایت refahi.ir آغاز می شود. مسوولان از چند ماه قبل کمپین انصراف از یارانه راه انداخته اند و مدام از مزایا و نتایج بسیار خوب انصراف از یارانه سخن می گویند.

مسوولان دولتی می گویند در خزانه مملکت پول چندانی وجود ندارد تا با آن بتوان خدماتی مانند راه سازی و حمل و نقل و درمان را انجام داد و مردم می توانند با انصراف از دریافت یارانه (و ثبت نام نکردن) کمک بسیاری به حوزه های عمرانی و سلامت جامعه کنند. مسوولان اطمینان داده اند که می توانند در فاز دوم هدفمندی یارانه ها نیازمندان واقعی را شناسایی کنند و یارانه آنهایی که به این پول احتیاج ندارند را قطع خواهد کرد.

دولت حتی تهدید کرده در صورتی که متقاضیان دریافت یارانه اطلاعات نادرستی به دولت بدهد آنها را 3 برابر مبلغ یارانه جریمه خواهد کرد!

با توجهبه توضیحات مسئولانآیا شما قصد دارید به سایت refahi.ir مراجعه کنید و باز هم یارانه دریافت کنید یا اینکه انصراف دهید؟

به این سوال در قسمت نظرات پایین همین صفحه پاسخ دهید تا در گزارش های آینده درباره این موضوع بیشتر بنویسیم.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه